Centrum pro inovaci andragogických studií

Strict Standards: Declaration of Doku_Renderer_metadata::table_open() should be compatible with Doku_Renderer::table_open($maxcols = NULL, $numrows = NULL, $pos = NULL) in /var/www/cias/inc/parser/metadata.php on line 24

Strict Standards: Declaration of Doku_Renderer_metadata::table_close() should be compatible with Doku_Renderer::table_close($pos = NULL) in /var/www/cias/inc/parser/metadata.php on line 24

Burza praxí

Dobrý den,

rádi bychom Vás touto cestou pozvali na Burzu praxí, která se uskuteční jako součást závěrečného setkání k praxím 2.2.2012, 14:00-16:00 v učebně ACOR.

Burza praxí poskytuje prostor pro poskytovatele praxí, představit aktuální pozice pro výkon praxe v jejich organizaci a studentům nabízí možnost setkat se se zástupci firem, organizací a přímo se domluvit na možnostech a podmínkách realizace odborné praxe. Setkání je zajímavé i pro studenty/studentky, kteří/které již vědí, že mají vlastní plán na realizaci praxe a zajištěného poskytovatele.

Součástí setkání je i prezentace náležitostí výkonu odborné praxe (zajištění administrativy apod.). Účast na Burze praxí je povinnou součástí kurzu. Úmyslně ji zařazujeme před zahájením semestru, protože vnímáme, že na jedná straně nejste v tomto období vázáni pevným rozvrhem a na straně druhé považujeme za důležité získat čas na rozmyšlení si možností výkonu praxe (a již předem znát všechny náležitosti). Kurz si samozřejmě můžete poté odregistrovat (nenaplní-li se Vaše očekávání). Těšíme se na Vaši účast a Vaše dotazy a nápady.

© 2011, Centrum inovace andragogických studií
info@projektcias.cz, Všechna práva vyhrazena
Web & Design by Persona studio
[ ]