Centrum pro inovaci andragogických studií

Strict Standards: Declaration of Doku_Renderer_metadata::table_open() should be compatible with Doku_Renderer::table_open($maxcols = NULL, $numrows = NULL, $pos = NULL) in /var/www/cias/inc/parser/metadata.php on line 24

Strict Standards: Declaration of Doku_Renderer_metadata::table_close() should be compatible with Doku_Renderer::table_close($pos = NULL) in /var/www/cias/inc/parser/metadata.php on line 24

Andragog 21.století

Upozorňujme na následující odkazy a obsahy :-):

Národní soustava povolání

Národní soustavu povolání najdete zde.

Národní soustava kvalifikací

Národní soustavu kvalifikací najdete zde.

Evropský kvalifikační rámec

Pokud Vás zajímá více o Evropském kvalifikačním rámci, hledejtezde.

STRATEGIE VZDĚLÁVÁNÍ 2020

Diskuse k podobě vzdělávání a především knihovnička koncepcí na: Vzdělávání 2020

STÁŽE VE FIRMÁCH

Zdá se, že projekt praxe a stáže ve firmách se rozjel. Vícezde.

BRAINTOOLS

Pro zájemce o personalistiku upozorňujeme na zajímavý projekt Braintools. Braintools. Můžete se zde dozvědět, co frčí v personalistické branži. Najdete je i na Facebooku.

AEDUCA

V rámci spolupráce s AEDUCOU upozorňujeme na následující články a aktivity:

Asociace institucí vzdělávání dospělých

Konference

AIVD zve na konferenci na téma Nová ekonomická situace: výzva ke vzdělávání dne 21.11.2012 v Praze. Více informací na facebookufacebooku. Pozvánka zde.

SEMINÁŘ PROJEKTU KONCEPT

Asociace institucí vzdělávání dospělých ČR, o.s. jako realizátor veřejné zakázky projektu Koncepce dalšího vzdělávání (KONCEPT) Vás srdečně zve na SEMINÁŘ PROJEKTU KONCEPT, který se uskuteční ve středu 24. října 2012, v době od 10:00 do 16:00 hod. v budově Počítačové služby s.r.o., Šujanovo náměstí 3, Brno. Mapka

Seminář se uskuteční v rámci projektu Koncepce dalšího vzdělávání (KONCEPT), který je projektem MŠMT a jehož řešitelem je Národní ústav pro vzdělávání. Jedná se o první projekt po roce 1990 řešící problematiku dalšího vzdělávání dospělých komplexně. Jeho cílem je navrhnout systémové prostředí pro tuto oblast, a to i v tak zásadních oblastech jakými jsou uznávání výsledků dalšího vzdělávání, sladění vzdělávací nabídky s potřebami trhu práce, či kvalita dalšího vzdělávání. Více informací o projektu naleznetezde.

Seminář se uskuteční za účasti předních odborníků na jednotlivá témata, např. RNDr. Zdeňka Somra, viceprezidenta Hospodářské komory ČR, PhDr. Olgy Kofroňové, Ph.D., věcné manažerky projektu KONCEPT a řady dalších. Seminář moderuje Mgr. Tomáš Langer, viceprezident Asociace institucí vzdělávání dospělých ČR.

Cíle a program semináře jsou specifikovány v příloze tohoto e-mailu.

Informace k přihlašování: Účast na akci je pro registrované zdarma, vč. občerstvení. Pro registraci vyplňte přiloženou návratku nejpozději do 17. října 2012 a zašlete ji na adresu kancelar@aivd.cz.

© 2011, Centrum inovace andragogických studií
info@projektcias.cz, Všechna práva vyhrazena
Web & Design by Persona studio
[ ]