Centrum pro inovaci andragogických studií

Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

tym [18.04.2013 11:26]
Michaela Zedníková
tym [01.10.2013 13:04] (aktuální)
Lenka Řezáčová
Řádek 11: Řádek 11:
  
 {{:lucie_profil_003.jpg  |}}Je absolventkou Sociální pedagogiky a poradenství a Pedagogiky na ÚPV FF MU. Zabývá se problematikou dalšího vzdělávání dospělých, intenzivně zejména dalším vzděláváním pedagogických pracovníků. Ráda si v tomto směru rozšiřuje obzory. Je absolventkou vzdělávacího kurzu KOMPOT 2004 ("Učitel zážitkové pedagogiky"), specializačního studia Měření kvality pedagogické práce podle mezinárodních ISSA standardů (2006), Mentor/ka pedagogických kompetencí (2006). V minulosti pracovala v týmu Akademického centra poradenství a supervize a spolupracovala na výzkumném projektu Málotřídní školy v ČR: analýza současného stavu a potenciálu jejich rozvoje. Mezi tím vším se těší ze svých dvou ratolestí a touží zachovat si optimistický náhled na život. {{:lucie_profil_003.jpg  |}}Je absolventkou Sociální pedagogiky a poradenství a Pedagogiky na ÚPV FF MU. Zabývá se problematikou dalšího vzdělávání dospělých, intenzivně zejména dalším vzděláváním pedagogických pracovníků. Ráda si v tomto směru rozšiřuje obzory. Je absolventkou vzdělávacího kurzu KOMPOT 2004 ("Učitel zážitkové pedagogiky"), specializačního studia Měření kvality pedagogické práce podle mezinárodních ISSA standardů (2006), Mentor/ka pedagogických kompetencí (2006). V minulosti pracovala v týmu Akademického centra poradenství a supervize a spolupracovala na výzkumném projektu Málotřídní školy v ČR: analýza současného stavu a potenciálu jejich rozvoje. Mezi tím vším se těší ze svých dvou ratolestí a touží zachovat si optimistický náhled na život.
- 
-===== Mgr. Michaela Zedníková ===== 
-//koordinátorka spolupráce//\\ 
- 
-{{:dsc_0088.jpg  |}}Je absolventkou bakalářského dvouoborového mezifakultního studia (Psychologie FSS MU a Pedagogika FF MU) a navazujícího magisterského studia psychologie FSS MU. V projektu CIAS zastává pozici koordinátora spolupráce, což obnáší jednání se subjekty mimo univerzitu včetně zahraničí. Stará se o publicitu projektu a v rámci klíčové aktivity internacionalizace studia se angažuje v začlenění do sítě EMAE. Kromě toho má také v projektu na starosti monitoring trhu práce a spolupráci se subjekty poskytující praxe studentům andragogiky na ÚPV FF MU. Vedle projektu CIAS pracuje také v ziskovém sektoru v oblasti event managementu. Ve zbytku volného času se již řadu let věnuje zážitkové pedagogice a outdoor management trainingu. 
- 
-  
-===== Mgr. Kateřina Lojdová ===== 
-//administrativně-technická pracovnice//\\ 
- 
-{{:katka.jpg  |}} Kateřina Lojdová zajišťuje administrativní podporu projektu CIAS. Vystudovala obor Sociální pedagogika a poradenství a nyní pokračuje v doktorském studiu Pedagogiky. Téměř tři roky pracovala v neziskovém sektoru jako grantová pracovnice. Nyní se věnuje výzkumu subkultur a výuce na vysokých a vyšších odborných školách, kde vyučuje například sociální patologii, pedagogiku či sociální komunikaci. Mezi její záliby patří cestování, sporty letní i zimní, rocková hudba a britské sitcomy. 
- 
-===== Mgr. Lucie Vaďurová ===== 
-//finanční manažerka//\\ 
- 
-{{:p1090203.jpg |}} Podílí se na finančním řízení projektu. Je absolventkou Sociální pedagogiky a poradenství a zároveň je studentkou navazujícího magisterského studia Andragogiky na ÚPV FF MU. Mezi její odborné zájmy patří zážitková pedagogika a její vztah k výchově a vzdělávání jak dětí, tak dospělých.  Svůj čas také dělí mezi turistiku, focení a další tvorbu. 
  
 ===== Ing. Lucie Červinková ===== ===== Ing. Lucie Červinková =====
© 2011, Centrum inovace andragogických studií
info@projektcias.cz, Všechna práva vyhrazena
Web & Design by Persona studio
[ Zobrazit stránku ]